bylge-logo

  Bylge

  STEAM NEDİR?

  STEAM NEDİR? Steam,Windows, Linux ve Mac işletim sistemlerine uygun olan Steam üzerinden oyun almak gayet basittir. Uygulamayı yüklemek ve bir hesap açmak gerek

  Picture of the XIORXA

  XIORXA

  @xiorxa

  STEAM NEDİR?

  Steam,Windows, Linux ve Mac işletim sistemlerine uygun olan Steam üzerinden oyun almak gayet basittir. Uygulamayı yüklemek ve bir hesap açmak gerekiyor arkadaşlar. Daha sonra arama kısmından satın almak veya indirmek istediğiniz oyunun ismini yazarak indirmeyi veya satın almayı başlatmanız yeterli olacaktır.


  Zaman zaman yaptığı kampanyalarla gamerlara büyük indirimler sağlayan dijital market platformu, bazı oyunlar için de kısıtlı sayıda veya belirli bir süre için ücretsiz satın alma seçeneği sunuyor. Steam yaz indirimleri, Black Friday ve yıl sonu indirimleri sayesinde Steam'deki oyunlar büyük rağbet görmektedir.


  Ayrıca Steam'de arkadaş ekleme, oyunları beraber oynama ve arkadaşlara oyun hediye etme seçenekleri bulunuyor!. Steam'in sağladığı bir diğer kolaylık da oyun yedekleme seçeneği. Böylece başka bir bilgisayardan da oyunlara ulaşabilir ve indirme işlemiyle zaman kaybetmeden direkt kuruluma başlayabilirsiniz arkadaşlar.


  STEAM_NEDİR?


  Published Date:

  December 04, 2020

  Updated Date:

  December 02, 2023