bylge-logo

  Bylge

  Valorant Sohbet Tuşu | Valorant Konuşma Tuşu | Valorant Fısıldama

  Valorant Mesaj Yazma - Valorant Chat Açma Oyuna girdiğimiz zaman sıklıkla sorulan soruların başında takıma nasıl konuşma başlatacağız geliyor. Yukarıdaki başlık

  Picture of the gamer-us

  gamer-us

  @gamer-us

  Valorant Mesaj Yazma - Valorant Chat Açma

  Oyuna girdiğimiz zaman sıklıkla sorulan soruların başında takıma nasıl konuşma başlatacağız geliyor. Yukarıdaki başlık ve alt başlıklar aslında hepsi aynı ihtiyacı gidirmeye yönelik. Valorant oyunu içinde bunu yapmak isteyen arkadaşlar bu işlemi yapabilmek için aynı LOL'de olduğu gibi SHIFT + ENTER tuşlarına beraber basarak bu işlemi gerçekleştirebilirler. Bu varsayılan olarak gelen tuş kombinasyonu; eğer farklı tuşlarla oturum açmak istiyorsanız, ayarlarınızdan bunu değiştirebilirsiniz.


  Bazı durumlarda varsayılan olarak gelen bu tuş kombinasyonunu yanlışlıkla değiştiriyoruz eğer yukarıda verdiğim tuş kombinasyonu işe yaramadıysa Ayarlar - Tuş Bağlantılarını kontrol edin. Eğer aklınızda soru işaretleri var ise yorumlara yazabilirsiniz.


  Valorant_Sohbet_Tuşu_|_Valorant_Konuşma_Tuşu_|_Valorant_Fısıldama


  Valorant Fısıldama

  Maç sonunda tüm takıma değilde sadece bir oyuncuya seslenmek ve fısıldamak istiyorsanız, ilk önce chat'i açın daha sonra /w yaptıktan sonra oyuncunun adını yazmaya başlayın ve tab ile oto doldurma yaptıktan sonra yazınızı enter'a basarak oyuncuya gönderin.


  İyi oyunlar, bol eğlenceler 😉  Published Date:

  June 18, 2020

  Updated Date:

  December 12, 2023