bylge-logo

  Bylge

  Valorant Herkese Yazma | Valorant Herkese Yazma Tuşu

  Bundan önceki makalemde aslında bu konu hakkında detaylı bir yazı yazmıştım ancak arkadaşlar oyun içinde herkesle nasıl konuşulur konusunu bana sormaya devam ed

  Picture of the gamer-us

  gamer-us

  @gamer-us

  Bundan önceki makalemde aslında bu konu hakkında detaylı bir yazı yazmıştım ancak arkadaşlar oyun içinde herkesle nasıl konuşulur konusunu bana sormaya devam ediyorlar, bunun için bu makaleyle konuyu daha bir detaylandırmak istiyorum. Oyun içinde herkese yazmak için iki farklı seçenek mevcut, aşağıdaki yöntemlerden ikisi de sizin işinizi görür, birisi daha hızlı tepki vermenize ve oyun sonunda daha kullanışlı bir yöntemken diğeri kısmen daha zaman alıcı bir yöntem. Ben ilk yöntemi kullanmanızı tavsiye ederim.


  Hızlı Herkese Yazma: Oyun içinde Shift + Enter tuşlarına beraber bastığınız zaman, bu size chat diyaloğunda direkt olarak takım arkadaşlarınızda dahil herkese yazmanızı sağlar ve aşağıdaki yönteme göre daha kolaydır.


  Yavaş Herkese Yazma: Oyun chatini açmak için ilk önce Enter basın daha sonra açılan mesaj penceresinin başına /all yazıp daha sonra mesajınızı yazın bu şekilde herkese yazmış olursunuz.


  Valorant_Herkese_Yazma_|_Valorant_Herkese_Yazma_Tuşu  Ben birinci yöntemin alışkanlık olduğu zaman daha kolay olduğunu düşünüyorum. İyi oyunlar.

  Published Date:

  July 29, 2020

  Updated Date:

  December 12, 2023