bylge-logo

  Bylge

  Bylge, Amacı ve Nasıl Çalışır?

  Bylge.com nihai amacı kullanıcıların fikirsel üretimlerinden ve günlük paylaşımlarından maddi gelir elde etmelerine aracı olmak, temel amacı ise günümüzde gitti

  Picture of the Bylge

  Bylge

  @bylge

  Bylge.com nihai amacı kullanıcıların fikirsel üretimlerinden ve günlük paylaşımlarından maddi gelir elde etmelerine aracı olmak, temel amacı ise günümüzde gittikçe azalan maddi ve manevi paylaşımı artırmaya çalışmaktır.


  Günümüzde sosyal paylaşım platformları ve benzeri sitelerinin üyelerinin çok az bir kısmı küçük kazançlar sağlarken, sitenin kurucuları telaffuz edilemeyen rakamlara ulaşmaktadır. Biz Bylge.com yapımcıları olarak bunun hakkaniyetli bir davranış olduğunu düşünmüyoruz. Bu tür bir bölüşüm, çağımızın paylaşım ve bölüşüm sorununu çözmek bir yana, bu yarayı daha da derinleştirmektedir. Bylge 'nin temel ve nihai hedefi apaçık duran bu soruna bir çözüm getirmeye çalışmaktır.


  Bylge.com bu sorunu çözmek için çok basit bir mantık ile çalışır. Bylge.com üzerinden bir hesap açılır ve içerik paylaşımı yapılır ve bunun sonucunda içeriğinizi beğenen ve desteklemek isteyen okurlar paylaşımınıza damla desteği vererek katkıda bulunurlar. Hesabınızda biriken bu damlalar Bylge.com'a %30 hizmet bedeli ile satılarak paraya dönüştürülür.


  Türkiye'nin kazandıran sosyal paylaşım sitesine sizde sağ üst köşedeki "İçerik Paylaş" butonuna basarak üye olabilir ve özgürce paylaşımlarınızı yapabilirsiniz.


  Published Date:

  November 10, 2020

  Updated Date:

  November 25, 2023